סיקרנתה - עמוד הבית
נא לבדוק את חיבור האינטרנט

קצת עלינו...

Sikranta משנה את הדרך בה לומדים כיום. השיטה שלנו, אשר כבר הוכחה כיעילה ביותר במוסדות אקדמיים ובבתי ספר מקצועיים פרטיים, מבוססת על עקרונות של למידה אקטיבית, בניית סקרנות, ועבודה אסינכרונית.


למידה אקטיבית - אנחנו ב-Sikranta לא מאמינים במודל הלימוד הישן בו אתם נדרשים לקרוא חומר כתוב או להיות נוכחים בהרצאה ורק אז לתרגל את מה שכביכול למדתם. היום כבר יודעים שתרגול החומר, גם אם לא למדתם אותו קודם, היא שיטה הרבה יותר יעילה גם לטווח קצר ובעיקר לטווח ארוך, וזאת כדי ללמוד כל דבר. לכן, כל שיטת הלימוד שלנו מתבססת על תרגול בלבד.


בניית סקרנות - כשאתם מתרגלים שאלות אתם נדרשים לנסות ולהבין בעצמכם מה התשובה הנכונה. בין אם הצלחתם ובין אם לא, אתם תגלו שאתם רוצים להבין מה עומד מאחורי התשובה הנכונה וכך תגיעו להסבר של התשובה הנכונה כשאתם סקרנים ורוצים ללמוד ולהבין.


עבודה אסינכרונית - כל אחד מאיתנו הוא אדם שונה מאוד ממשנהו. זה יכול להתבטא בזמן המקסימלי שאנחנו מסוגלים להיות מרוכזים ברצף, או בכמה פעמים אנחנו צריכים לתרגל נושא עד שנבין אותו ועוד. המערכת שלנו מאפשרת לעשות את כל זה בזמן שלכם ובקצב שלכם.


מהם שלבי התרגול בכל קורס?

בכל קורס יש שלושה שלבים שונים:

  • תרגול פרקים - בשלב זה עוברים פרק פרק, כשבכל פרק המטרה שלכם היא להפוך את כל השאלות ל״ירוקות״, כלומר שבחרתם את התשובה הנכונה. שאלות בהם טעיתם, אפשר לחזור אליהן ולתקן את עצמכם. שימו לב להסברים הם חשובים מאוד בתהליך הלימוד!
  • תרגול קורס - בכל תרגול קורס המערכת תבחר לכם שאלות מכל הנושאים שבקורס. בשלב זה אמנם אי אפשר לתקן טעויות שעשיתם אך אם צדקתם אז רוב הסיכויים הם שהשאלה לא תופיע שוב בתרגול קורס עתידי. המטרה שלכם בשלב זה היא לרוקן את מאגר השאלות.
  • בחנו את עצמכם - זהו השלב האחרון, בו בדומה לתרגול קורס תענו על שאלות לפי בחירת המערכת, ושאלות שעניתם נכון סביר שלא יופיעו בהמשך. גם כאן המטרה היא לרוקן את מאגר השאלות, אך הפעם הדבר נעשה תחת מגבלת זמן.

אגב, בכל שאלה אפשר לפנות למורה המקצועי של אותו הקורס על ידי לחיצה על כפתור ״דיווח על בעיה״ המופיע בכל שאלה ושאלה.


מבחינתכם תהליך הלימוד הוא פשוט ואינטואיטיבי, תשאירו לנו את העבודה הקשה :-)